Žebříček · 291 obcí
Nejvyšší výnos z pronájmu bytu
Hrubý roční výnos z pronájmu bytu: modelový nájem MF × 12 / kupní cena za m² podle ČSÚ. Bez daní, fondu oprav a neobsazenosti.
| # | Obec | Okres | Nejvyšší výnos z nájmu | Byt Kč/m² | Nájem Kč/m² | Obyvatel |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Popovice | Uherské Hradiště | 8,8 % | 32 985 | 242 | 994 |
| 2 | Zlámanec | Uherské Hradiště | 8,6 % | 32 985 | 237 | 337 |
| 3 | Rudice | Uherské Hradiště | 8,5 % | 32 985 | 234 | 420 |
| 4 | Mistřice | Uherské Hradiště | 8,4 % | 32 985 | 232 | 1 181 |
| 5 | Drslavice | Uherské Hradiště | 8,4 % | 32 985 | 232 | 518 |
| 6 | Záhorovice | Uherské Hradiště | 8,4 % | 32 985 | 231 | 1 037 |
| 7 | Hradčovice | Uherské Hradiště | 8,3 % | 32 985 | 227 | 1 003 |
| 8 | Hostětín | Uherské Hradiště | 8,3 % | 32 985 | 227 | 216 |
| 9 | Osvětimany | Uherské Hradiště | 8,2 % | 32 985 | 226 | 906 |
| 10 | Podolí | Uherské Hradiště | 8,1 % | 32 985 | 224 | 879 |
| 11 | Seninka | Vsetín | 8,1 % | 35 840 | 243 | 296 |
| 12 | Bílovice | Uherské Hradiště | 8,1 % | 32 985 | 223 | 1 944 |
| 13 | Liptál | Vsetín | 8,1 % | 35 840 | 242 | 1 547 |
| 14 | Pitín | Uherské Hradiště | 8,1 % | 32 985 | 222 | 892 |
| 15 | Prakšice | Uherské Hradiště | 8,0 % | 32 985 | 221 | 990 |
| 16 | Lhota u Vsetína | Vsetín | 8,0 % | 35 840 | 239 | 792 |
| 17 | Leskovec | Vsetín | 8,0 % | 35 840 | 238 | 676 |
| 18 | Ústí | Vsetín | 8,0 % | 35 840 | 238 | 633 |
| 19 | Částkov | Uherské Hradiště | 8,0 % | 32 985 | 219 | 374 |
| 20 | Ratiboř | Vsetín | 7,9 % | 35 840 | 236 | 1 830 |
| 21 | Valašská Polanka | Vsetín | 7,9 % | 35 840 | 236 | 1 477 |
| 22 | Jalubí | Uherské Hradiště | 7,9 % | 32 985 | 217 | 1 813 |
| 23 | Modrá | Uherské Hradiště | 7,9 % | 32 985 | 217 | 704 |
| 24 | Traplice | Uherské Hradiště | 7,9 % | 32 985 | 216 | 1 185 |
| 25 | Újezdec | Uherské Hradiště | 7,9 % | 32 985 | 216 | 260 |
| 26 | Pržno | Vsetín | 7,8 % | 35 840 | 234 | 602 |
| 27 | Kněžpole | Uherské Hradiště | 7,8 % | 32 985 | 215 | 1 039 |
| 28 | Huštěnovice | Uherské Hradiště | 7,8 % | 32 985 | 215 | 1 031 |
| 29 | Korytná | Uherské Hradiště | 7,8 % | 32 985 | 215 | 894 |
| 30 | Nedachlebice | Uherské Hradiště | 7,8 % | 32 985 | 215 | 798 |
| 31 | Lužná | Vsetín | 7,8 % | 35 840 | 232 | 615 |
| 32 | Velká Lhota | Vsetín | 7,8 % | 35 840 | 232 | 535 |
| 33 | Sušice | Uherské Hradiště | 7,7 % | 32 985 | 212 | 656 |
| 34 | Březolupy | Uherské Hradiště | 7,7 % | 32 985 | 211 | 1 708 |
| 35 | Ostrožská Lhota | Uherské Hradiště | 7,7 % | 32 985 | 211 | 1 489 |
| 36 | Slavkov | Uherské Hradiště | 7,7 % | 32 985 | 211 | 696 |
| 37 | Velehrad | Uherské Hradiště | 7,6 % | 32 985 | 209 | 1 119 |
| 38 | Veletiny | Uherské Hradiště | 7,6 % | 32 985 | 209 | 543 |
| 39 | Zděchov | Vsetín | 7,6 % | 35 840 | 227 | 546 |
| 40 | Zlechov | Uherské Hradiště | 7,6 % | 32 985 | 208 | 1 607 |
| 41 | Košíky | Uherské Hradiště | 7,6 % | 32 985 | 208 | 436 |
| 42 | Svárov | Uherské Hradiště | 7,6 % | 32 985 | 208 | 230 |
| 43 | Růžďka | Vsetín | 7,6 % | 35 840 | 226 | 887 |
| 44 | Babice | Uherské Hradiště | 7,5 % | 32 985 | 207 | 1 861 |
| 45 | Březová | Uherské Hradiště | 7,5 % | 32 985 | 207 | 961 |
| 46 | Kudlovice | Uherské Hradiště | 7,5 % | 32 985 | 207 | 958 |
| 47 | Pašovice | Uherské Hradiště | 7,5 % | 32 985 | 207 | 714 |
| 48 | Jankovice | Uherské Hradiště | 7,5 % | 32 985 | 207 | 440 |
| 49 | Lutopecny | Kroměříž | 7,5 % | 35 834 | 224 | 615 |
| 50 | Nová Dědina | Kroměříž | 7,5 % | 35 834 | 224 | 437 |
| 51 | Skaštice | Kroměříž | 7,5 % | 35 834 | 224 | 362 |
| 52 | Střížovice | Kroměříž | 7,5 % | 35 834 | 224 | 249 |
| 53 | Bystřička | Vsetín | 7,5 % | 35 840 | 224 | 1 038 |
| 54 | Janová | Vsetín | 7,5 % | 35 840 | 224 | 757 |
| 55 | Topolná | Uherské Hradiště | 7,5 % | 32 985 | 206 | 1 585 |
| 56 | Kostelany nad Moravou | Uherské Hradiště | 7,5 % | 32 985 | 206 | 876 |
| 57 | Vážany | Uherské Hradiště | 7,5 % | 32 985 | 206 | 432 |
| 58 | Salaš | Uherské Hradiště | 7,5 % | 32 985 | 206 | 409 |
| 59 | Jarcová | Vsetín | 7,5 % | 35 840 | 223 | 848 |
| 60 | Bystřice pod Lopeníkem | Uherské Hradiště | 7,5 % | 32 985 | 205 | 857 |
| 61 | Horní Němčí | Uherské Hradiště | 7,5 % | 32 985 | 205 | 807 |
| 62 | Komňa | Uherské Hradiště | 7,5 % | 32 985 | 205 | 499 |
| 63 | Litenčice | Kroměříž | 7,4 % | 35 834 | 222 | 461 |
| 64 | Bořenovice | Kroměříž | 7,4 % | 35 834 | 222 | 205 |
| 65 | Suchá Loz | Uherské Hradiště | 7,4 % | 32 985 | 204 | 1 165 |
| 66 | Břestek | Uherské Hradiště | 7,4 % | 32 985 | 204 | 890 |
| 67 | Ořechov | Uherské Hradiště | 7,4 % | 32 985 | 204 | 800 |
| 68 | Starý Hrozenkov | Uherské Hradiště | 7,4 % | 32 985 | 204 | 774 |
| 69 | Nezdenice | Uherské Hradiště | 7,4 % | 32 985 | 204 | 708 |
| 70 | Lopeník | Uherské Hradiště | 7,4 % | 32 985 | 204 | 228 |
| 71 | Bařice-Velké Těšany | Kroměříž | 7,4 % | 35 834 | 221 | 439 |
| 72 | Nítkovice | Kroměříž | 7,4 % | 35 834 | 221 | 224 |
| 73 | Prlov | Vsetín | 7,4 % | 35 840 | 221 | 505 |
| 74 | Stříbrnice | Uherské Hradiště | 7,4 % | 32 985 | 203 | 442 |
| 75 | Medlovice | Uherské Hradiště | 7,4 % | 32 985 | 203 | 440 |
| 76 | Tučapy | Uherské Hradiště | 7,4 % | 32 985 | 203 | 265 |
| 77 | Roštění | Kroměříž | 7,4 % | 35 834 | 220 | 675 |
| 78 | Kateřinice | Vsetín | 7,4 % | 35 840 | 220 | 1 084 |
| 79 | Šumice | Uherské Hradiště | 7,3 % | 32 985 | 202 | 1 598 |
| 80 | Martinice | Kroměříž | 7,3 % | 35 834 | 219 | 861 |
| 81 | Rymice | Kroměříž | 7,3 % | 35 834 | 219 | 596 |
| 82 | Tupesy | Uherské Hradiště | 7,3 % | 32 985 | 201 | 1 096 |
| 83 | Jarohněvice | Kroměříž | 7,3 % | 35 834 | 218 | 320 |
| 84 | Pacetluky | Kroměříž | 7,3 % | 35 834 | 218 | 250 |
| 85 | Nedakonice | Uherské Hradiště | 7,3 % | 32 985 | 200 | 1 634 |
| 86 | Boršice u Blatnice | Uherské Hradiště | 7,3 % | 32 985 | 200 | 815 |
| 87 | Mikulůvka | Vsetín | 7,3 % | 35 840 | 217 | 824 |
| 88 | Přílepy | Kroměříž | 7,2 % | 35 834 | 216 | 1 012 |
| 89 | Kostelec u Holešova | Kroměříž | 7,2 % | 35 834 | 216 | 979 |
| 90 | Kyselovice | Kroměříž | 7,2 % | 35 834 | 216 | 500 |
| 91 | Horní Lapač | Kroměříž | 7,2 % | 35 834 | 216 | 280 |
| 92 | Malá Bystřice | Vsetín | 7,2 % | 35 840 | 216 | 320 |
| 93 | Karolín | Kroměříž | 7,2 % | 35 834 | 215 | 260 |
| 94 | Oznice | Vsetín | 7,2 % | 35 840 | 215 | 524 |
| 95 | Podolí | Vsetín | 7,2 % | 35 840 | 215 | 315 |
| 96 | Poličná | Vsetín | 7,2 % | 35 840 | 214 | 1 798 |
| 97 | Šelešovice | Kroměříž | 7,1 % | 35 834 | 213 | 342 |
| 98 | Zahnašovice | Kroměříž | 7,1 % | 35 834 | 213 | 305 |
| 99 | Choryně | Vsetín | 7,1 % | 35 840 | 213 | 752 |
| 100 | Pačlavice | Kroměříž | 7,1 % | 35 834 | 212 | 832 |
Zobrazeno prvních 100 z 291 obcí.
Nájem: cenová mapa nájemného MF (2. čtvrtletí 2026). Ceny: ČSÚ CEN0402, průměr skupiny obcí v okrese (2025). Dojezd: veřejná doprava v pracovní den ráno. Zpracoval kdezit.cz.