Žebříček · 316 obcí
Nejvyšší výnos z pronájmu bytu
Hrubý roční výnos z pronájmu bytu: modelový nájem MF × 12 / kupní cena za m² podle ČSÚ. Bez daní, fondu oprav a neobsazenosti.
| # | Obec | Okres | Nejvyšší výnos z nájmu | Byt Kč/m² | Nájem Kč/m² | Obyvatel |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Holedeč | Louny | 9,0 % | 29 083 | 218 | 673 |
| 2 | Panenský Týnec | Louny | 9,0 % | 29 083 | 218 | 458 |
| 3 | Libořice | Louny | 9,0 % | 29 083 | 218 | 375 |
| 4 | Měcholupy | Louny | 8,9 % | 29 083 | 215 | 962 |
| 5 | Veltěže | Louny | 8,8 % | 29 083 | 214 | 417 |
| 6 | Hříškov | Louny | 8,8 % | 29 083 | 213 | 395 |
| 7 | Toužetín | Louny | 8,8 % | 29 083 | 213 | 264 |
| 8 | Žerotín | Louny | 8,8 % | 29 083 | 213 | 226 |
| 9 | Vrbno nad Lesy | Louny | 8,8 % | 29 083 | 213 | 207 |
| 10 | Slavětín | Louny | 8,7 % | 29 083 | 211 | 667 |
| 11 | Chlumčany | Louny | 8,7 % | 29 083 | 211 | 591 |
| 12 | Obora | Louny | 8,6 % | 29 083 | 209 | 440 |
| 13 | Počedělice | Louny | 8,6 % | 29 083 | 209 | 304 |
| 14 | Čeradice | Louny | 8,6 % | 29 083 | 209 | 303 |
| 15 | Koštice | Louny | 8,6 % | 29 083 | 208 | 610 |
| 16 | Chožov | Louny | 8,6 % | 29 083 | 208 | 563 |
| 17 | Blšany u Loun | Louny | 8,6 % | 29 083 | 208 | 408 |
| 18 | Vršovice | Louny | 8,5 % | 29 083 | 207 | 248 |
| 19 | Černčice | Louny | 8,5 % | 29 083 | 206 | 1 311 |
| 20 | Smolnice | Louny | 8,5 % | 29 083 | 206 | 444 |
| 21 | Vinařice | Louny | 8,5 % | 29 083 | 206 | 245 |
| 22 | Výsluní | Chomutov | 8,5 % | 32 266 | 228 | 299 |
| 23 | Blšany | Louny | 8,3 % | 29 083 | 202 | 1 039 |
| 24 | Deštnice | Louny | 8,3 % | 29 083 | 202 | 254 |
| 25 | Račetice | Chomutov | 8,3 % | 32 266 | 224 | 433 |
| 26 | Cítoliby | Louny | 8,3 % | 29 083 | 201 | 1 093 |
| 27 | Líšťany | Louny | 8,3 % | 29 083 | 200 | 467 |
| 28 | Ročov | Louny | 8,2 % | 29 083 | 199 | 587 |
| 29 | Lhotka nad Labem | Litoměřice | 8,2 % | 37 512 | 255 | 354 |
| 30 | Mašťov | Chomutov | 8,1 % | 32 266 | 219 | 565 |
| 31 | Liběšice | Louny | 8,1 % | 29 083 | 197 | 796 |
| 32 | Horní Beřkovice | Litoměřice | 8,1 % | 37 512 | 254 | 997 |
| 33 | Chotiměř | Litoměřice | 8,1 % | 37 512 | 253 | 282 |
| 34 | Malé Žernoseky | Litoměřice | 8,1 % | 37 512 | 252 | 728 |
| 35 | Prackovice nad Labem | Litoměřice | 8,1 % | 37 512 | 252 | 642 |
| 36 | Horní Podluží | Děčín | 8,1 % | 26 497 | 178 | 821 |
| 37 | Petrohrad | Louny | 8,0 % | 29 083 | 195 | 621 |
| 38 | Zbrašín | Louny | 8,0 % | 29 083 | 195 | 418 |
| 39 | Pnětluky | Louny | 8,0 % | 29 083 | 195 | 367 |
| 40 | Dolní Podluží | Děčín | 8,0 % | 26 497 | 177 | 1 162 |
| 41 | Rybniště | Děčín | 8,0 % | 26 497 | 177 | 728 |
| 42 | Staré Křečany | Děčín | 8,0 % | 26 497 | 176 | 1 218 |
| 43 | Dolní Habartice | Děčín | 8,0 % | 26 497 | 176 | 603 |
| 44 | Janov | Děčín | 8,0 % | 26 497 | 176 | 324 |
| 45 | Libčeves | Louny | 8,0 % | 29 083 | 193 | 952 |
| 46 | Nové Sedlo | Louny | 8,0 % | 29 083 | 193 | 589 |
| 47 | Libočany | Louny | 8,0 % | 29 083 | 193 | 535 |
| 48 | Račiněves | Litoměřice | 7,9 % | 37 512 | 248 | 623 |
| 49 | Mnetěš | Litoměřice | 7,9 % | 37 512 | 248 | 584 |
| 50 | Vchynice | Litoměřice | 7,9 % | 37 512 | 248 | 307 |
| 51 | Vilémov | Děčín | 7,9 % | 26 497 | 175 | 855 |
| 52 | Hřensko | Děčín | 7,9 % | 26 497 | 175 | 251 |
| 53 | Peruc | Louny | 7,9 % | 32 106 | 212 | 2 374 |
| 54 | Tuchořice | Louny | 7,9 % | 29 083 | 192 | 697 |
| 55 | Radonice | Chomutov | 7,9 % | 32 266 | 213 | 1 143 |
| 56 | Ctiněves | Litoměřice | 7,9 % | 37 512 | 247 | 398 |
| 57 | Domoušice | Louny | 7,9 % | 29 083 | 191 | 625 |
| 58 | Velemín | Litoměřice | 7,9 % | 37 512 | 246 | 1 722 |
| 59 | Píšťany | Litoměřice | 7,9 % | 37 512 | 246 | 219 |
| 60 | Sulejovice | Litoměřice | 7,8 % | 37 512 | 245 | 694 |
| 61 | Lukavec | Litoměřice | 7,8 % | 37 512 | 245 | 367 |
| 62 | Černěves | Litoměřice | 7,8 % | 37 512 | 245 | 238 |
| 63 | Dolní Poustevna | Děčín | 7,8 % | 26 497 | 173 | 1 673 |
| 64 | Labská Stráň | Děčín | 7,8 % | 26 497 | 173 | 239 |
| 65 | Krabčice | Litoměřice | 7,8 % | 37 512 | 244 | 957 |
| 66 | Velké Žernoseky | Litoměřice | 7,8 % | 37 512 | 244 | 507 |
| 67 | Vroutek | Louny | 7,8 % | 29 083 | 189 | 1 860 |
| 68 | Očihov | Louny | 7,8 % | 29 083 | 189 | 357 |
| 69 | Velká Bukovina | Děčín | 7,8 % | 26 497 | 172 | 524 |
| 70 | Horní Habartice | Děčín | 7,8 % | 26 497 | 172 | 454 |
| 71 | Starý Šachov | Děčín | 7,8 % | 26 497 | 172 | 220 |
| 72 | Dobříň | Litoměřice | 7,8 % | 37 512 | 243 | 554 |
| 73 | Vražkov | Litoměřice | 7,8 % | 37 512 | 243 | 444 |
| 74 | Rokle | Chomutov | 7,8 % | 32 266 | 209 | 450 |
| 75 | Velký Šenov | Děčín | 7,7 % | 26 497 | 171 | 1 996 |
| 76 | Arnoltice | Děčín | 7,7 % | 26 497 | 171 | 414 |
| 77 | Kleneč | Litoměřice | 7,7 % | 37 512 | 242 | 593 |
| 78 | Vrbičany | Litoměřice | 7,7 % | 37 512 | 242 | 315 |
| 79 | Siřejovice | Litoměřice | 7,7 % | 37 512 | 242 | 270 |
| 80 | Krásný Dvůr | Louny | 7,7 % | 29 083 | 187 | 630 |
| 81 | Nepomyšl | Louny | 7,7 % | 29 083 | 187 | 430 |
| 82 | Čížkovice | Litoměřice | 7,7 % | 37 512 | 241 | 1 512 |
| 83 | Chodouny | Litoměřice | 7,7 % | 37 512 | 241 | 715 |
| 84 | Markvartice | Děčín | 7,7 % | 26 497 | 170 | 739 |
| 85 | Dobkovice | Děčín | 7,7 % | 26 497 | 170 | 645 |
| 86 | Jiřetín pod Jedlovou | Děčín | 7,7 % | 26 497 | 170 | 638 |
| 87 | Veliká Ves | Chomutov | 7,7 % | 32 266 | 207 | 328 |
| 88 | Podbořany | Louny | 7,7 % | 32 106 | 205 | 6 254 |
| 89 | Straškov-Vodochody | Litoměřice | 7,7 % | 37 512 | 240 | 1 100 |
| 90 | Černiv | Litoměřice | 7,7 % | 37 512 | 240 | 233 |
| 91 | Vilémov | Chomutov | 7,7 % | 32 266 | 206 | 641 |
| 92 | Valkeřice | Děčín | 7,7 % | 26 497 | 169 | 412 |
| 93 | Františkov nad Ploučnicí | Děčín | 7,7 % | 26 497 | 169 | 392 |
| 94 | Vědomice | Litoměřice | 7,6 % | 37 512 | 239 | 975 |
| 95 | Hlinná | Litoměřice | 7,6 % | 37 512 | 239 | 293 |
| 96 | Blatno | Louny | 7,6 % | 29 083 | 185 | 508 |
| 97 | Bílence | Chomutov | 7,6 % | 32 266 | 205 | 262 |
| 98 | Kadaň | Chomutov | 7,6 % | 32 257 | 205 | 18 088 |
| 99 | Ploskovice | Litoměřice | 7,6 % | 37 512 | 238 | 475 |
| 100 | Slatina | Litoměřice | 7,6 % | 37 512 | 238 | 289 |
Zobrazeno prvních 100 z 316 obcí.
Nájem: cenová mapa nájemného MF (2. čtvrtletí 2026). Ceny: ČSÚ CEN0402, průměr skupiny obcí v okrese (2025). Dojezd: veřejná doprava v pracovní den ráno. Zpracoval kdezit.cz.